Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMA6J13CA-TR-ST
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6J13CA-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 13V |
| Max. forward impulse current | 29A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 15.2V |
| Leakage current | 1µA |