Diode: transil
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
SMA6J15A-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6J15A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 15V |
| Max. forward impulse current | 2.4A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 17.6V |
| Leakage current | 1µA |