Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMA6J26A-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMA6J26A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 26V |
| Max. forward impulse current | 14.9A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 30.4V |
| Leakage current | 1µA |