Tootekood: SMA6J30A
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMA6J30A
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SMA
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 30V
Max. forward impulse current 12.3A
Type of diode transil
Breakdown voltage 33.3V