Tootekood: SMAJ100CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ100CA/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Mounting SMD
Case SMA
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. forward impulse current 2.5A