Tootekood: SMAJ10A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ10A/TR7
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 10V
Max. forward impulse current 23.5A