Diode: transil; 400W; 11.7V; 23.5A; bidirectional; ±5%; DO214AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ10CA-1
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMAJ10CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 400W; 11.7V; 23.5A; bidirectional; ±5%; DO214AC
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AC |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 10V |
| Features of semiconductor devices | glass passivated |
| Max. forward impulse current | 23.5A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 11.7V |
| Leakage current | 10µA |