Diode: TVS; 0.4kW; 122÷135V; 2.3A; unidirectional; SMA; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ110A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ110A/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; 122÷135V; 2.3A; unidirectional; SMA; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 110V |
| Max. forward impulse current | 2.3A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 122...135V |
| Leakage current | 1µA |