Tootekood: SMAJ11CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ11CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 11 V, 18.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 11V
Max. forward impulse current 22A