Tootekood: SMAJ120A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ120A/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 120 V, 193 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 120V
Max. forward impulse current 2.1A