Tootekood: SMAJ13CA M2G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ13CA M2G
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins