Tootekood: SMAJ13CAH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMAJ13CAH
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; bidirectional; SMA; reel,tape; SMAJ
Mounting SMD
Case SMA
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 13V
Max. forward impulse current 18.6A