Tootekood: SMAJ14A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ14A/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 14V
Max. forward impulse current 17.2A