Tootekood: SMAJ150A M2G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ150A M2G
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 150 V, 266 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins