Tootekood: SMAJ150A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ150A/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 150 V, 243 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 150V
Max. forward impulse current 1.6A