SMAJ154A-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMAJ154A-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMAJ Series, Unidirectional, 154 V, 317 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins