Tootekood: SMAJ154A-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMAJ154A-TR
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMAJ Series, Unidirectional, 154 V, 317 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins