Tootekood: SMAJ15A-TR.
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMAJ15A-TR.
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ1 Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SMD, 2 Pins