Tootekood: SMAJ15CAH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMAJ15CAH
  • Max. forward impulse current
  • Application
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; bidirectional; SMA; reel,tape; SMAJ
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 15V
Max. forward impulse current 16.4A