Tootekood: SMAJ160A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ160A/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 160 V, 259 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 160V
Max. forward impulse current 1.5A