Tootekood: SMAJ16A-E3/61
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMAJ16A-E3/61
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMAJ Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins