Tootekood: SMAJ170CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMAJ170CA
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 170 V, 275 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins