SMAJ17CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ17CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 17 V, 27.6 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 17V |
| Max. forward impulse current | 14.5A |