Tootekood: SMAJ180AH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMAJ180AH
  • Max. forward impulse current
  • Application
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; unidirectional; SMA; reel,tape; SMAJ
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 180V
Max. forward impulse current 1.4A