SMAJ18CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ18CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins