Tootekood: SMAJ190CA
Tootja: YANGJIE TECHNOLOGY
Tootja tootekood: SMAJ190CA
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; 211÷232V; 1.3A; bidirectional; DO214AC,SMA; SMAJ
Mounting SMD
Case DO214AC, SMA
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 190V
Max. forward impulse current 1.3A