Diode: TVS
Kordarv:
1800.0
Minimum quantity:
1800.0
Tootekood:
SMAJ20CAHE3_A/H
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMAJ20CAHE3_A/H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA, DO214AC |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 20V |
| Max. forward impulse current | 12.3A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 22.2V |
| Leakage current | 1µA |