Tootekood: SMAJ220A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ220A/TR7
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 220 V, 356 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 220V
Max. forward impulse current 1.1A