Diode: TVS
Kordarv:
1800.0
Minimum quantity:
1800.0
Tootekood:
SMAJ22CA-E3/61-1
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMAJ22CA-E3/61
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Number of channels | 1 |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 22V |
| Max. forward impulse current | 11.3A |
| Application | universal |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 24.4V |
| Leakage current | 1µA |