Tootekood: SMAJ24A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ24A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins