Tootekood: SMAJ24CA-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMAJ24CA-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins