Tootekood: SMAJ26A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ26A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins