Tootekood: SMAJ26CA
Tootja: MULTICOMP PRO
Tootja tootekood: SMAJ26CA
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins