Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ28A-6
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ28A
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 28V |
| Max. forward impulse current | 8.8A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 31.1V |