SMAJ28A-E3/5A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMAJ28A-E3/5A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins