Tootekood: SMAJ30A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ30A/TR7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins