Tootekood: SMAJ30AH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ30AH
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Max. forward impulse current
  • Application
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SMA
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 30V
Max. forward impulse current 8.3A
Application automotive industry
Type of diode transil
Breakdown voltage 33.3V