Tootekood: SMAJ30CA-TR.
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMAJ30CA-TR.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMAJ Series, Bidirectional, 30 V, 64.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins