Tootekood: SMAJ33A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ33A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins