Diode: TVS; 400W; 36.7÷40.6V; 7.5A; bidirectional; SMA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ33CA-8
Tootja: ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ33CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 400W; 36.7÷40.6V; 7.5A; bidirectional; SMA
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 33V |
| Max. forward impulse current | 7.5A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 36.7...40.6V |
| Leakage current | 1µA |