SMAJ350CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ350CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 350 V, 567 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 350V |
| Max. forward impulse current | 700mA |