Tootekood: SMAJ36AH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ36AH
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SMA
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 36V
Max. forward impulse current 6.9A
Application automotive industry
Type of diode transil
Breakdown voltage 40V