Tootekood: SMAJ400A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ400A/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 400 V, 648 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Mounting SMD
Case SMA
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 400V
Max. forward impulse current 600mA