Tootekood: SMAJ400CAH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SMAJ400CAH
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Max. forward impulse current
  • Application
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 0.4kW; bidirectional; SMA; reel,tape; SMAJ
Mounting SMD
Case SMA
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 400V
Max. forward impulse current 600mA