Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ40CA-7
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ40CA
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 40V |
| Max. forward impulse current | 6.2A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 44.4V |