SMAJ40CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ40CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins