Tootekood: SMAJ48CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ48CA
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins