Tootekood: SMAJ48CAQ-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMAJ48CAQ-13-F
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case DO214AC, SMA
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 48V
Max. forward impulse current 5.2A
Type of diode transil
Breakdown voltage 53.3V