Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMAJ5.0AH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ5.0AH
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Max. forward impulse current | 43.5A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 6.4V |