Tootekood: SMAJ51CA M2G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ51CA M2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins